Pāriet uz saturu

Vidusskolas bioloģijas kurss

No ''Wikibooks''
Saturs


Šī e-grāmata ir balstīta uz kaut kādas LPSR vai LR vidusskolas bioloģijas kursa rekomendācijas vai programmas (autora/izdevniecības noskaidrošana ir progresā), respektīvi, tā uzskaita, apmēram, kādas bioloģijas zināšanas tiek sagaidītas no vidusskolniekiem.

Taču lai grāmata piešķirtu arī kaut kādu praktiskumu, ne tikai uzskaitītu, kas ir vidusskolas bioloģijas kursā, šai grāmatai ir versija ar norādēm uz vai nu latviešu vai angļu valodas Vikipēdiju rakstiem, šie linki ir nosaukti vai nu lv vai en atkarībā no tā vai viņi ir uz latviešu vai angļu valodas Vikipēdiju un ir rakstīti superskriptā pie vārdiem uz kuru aprakstiem viņi ved.

Tādi ir galvenokārt uz en.wikipedia, taču ir arī uz lv.wikipedia. Daudzi no viņiem nav pārbaudīti - var gadīties, ka links uz lv Vikipēdiju noved pie neuzrakstītas lapas (protams, ka šādas nepilnības ar nelielu rediģēšanu varētu izlabot). Versijai ar linkiem ir arī noņemta interpunkcija, lai netraucētu tiem linkiem, vārdsakot, ir viena smagi modificēta versija ar linkiem uz ārējiem resursiem sadalīta pa nodaļām un viena nemodificēta versija uz vienas lapas (ērtai printēšanai vai tamlīdzīgiem nolūkiem).

Pirmo versiju var pārlūkot klikšķinot uz linkiem pa labi esošajā navigācijas kastē un nemodificēto versiju var apskatīt šeit:

Vidusskolas bioloģijas kurss/nemodificētā versija

Ārējās saites